پایگاه خبری تحلیلی نوید فردا
2018 March 24 - شنبه 04 فروردين 1397

برکناری مدیران کم کار و ناتوان در سال جدید/ از نقد اصحاب رسانه هیچ هراسی ندارم
کد خبر: ٨٧٢٢ تاریخ انتشار: ٢٨ اسفند ١٣٩٥ - ٠٧:٣٤ تعداد بازدید: 313
صفحه نخست » عمومی » اخبار كهگيلويه و بويراحمد
برکناری مدیران کم کار و ناتوان در سال جدید/ از نقد اصحاب رسانه هیچ هراسی ندارم

به گزارش پایگاه خبری نوید فردا دارا کریمی نژاد فرماندار شهرستان لنده در دیدار با اصحاب رسانه ضمن قدردانی از تلاش های یک ساله مدیران و اصحاب رسانه اظهارکرد: جامعه نیازمند اهل قلم و اصحاب رسانه است جرا که نقش سازنده اصحاب رسانه در سوق دادن جامعه به سمت توسعه یک امر لازم و ضروری است.

برکناری مدیران کم کار و ناتوان در سال جدید/ از نقد اصحاب رسانه هیچ هراسی ندارم
فرماندار شهرستان لنده دردیدار با اصحاب رسانه گفت: شفافیت، سلامت، دقت در اجرای صحیح انتخابات یک وظیفه است و مدیران و هیچ کس دیگر حق ندارد از امکانات دولتی برای هیچ شخصی در انتخابات هزینه کنند.
به گزارش پایگاه خبری نوید فردا دارا کریمی نژاد  فرماندار شهرستان لنده در دیدار با اصحاب رسانه ضمن قدردانی از تلاش های یک ساله مدیران و اصحاب رسانه اظهارکرد: جامعه نیازمند اهل قلم و اصحاب رسانه است جرا که نقش سازنده اصحاب رسانه در سوق دادن جامعه به سمت توسعه یک امر لازم و ضروری است.
*مدیران نیازمند رسانه هستند
وی افزود: مدیران نیازمند رسانه هستندچرا که رسانه به عنوان رکن اساسی توسعه جامعه می تواند در جهت بیان عملکردها و شناسائی مشکلات به مدیران کمک کند.
فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد: رسانه های نقشی دوسویه دارند چرا مسئولیت خدمت به هم نوعان یک مسئولیت خطیر است.
وی تاکیدکرد: امنیت روحی و روانی و مادی اصحاب رسانه باعث پویایی و شفافیت در اطلاع رسانی خواهدشد چرا که خاطر آسوده باعث بیان صحیح مطالب خواهدشد.
*نقد دستگاها به دور از تخریب یک اقدام پسندیده است
کریمی نژاد اظهارکرد: نقد برنامه ها و عملکرد دستگاه ها به طور منصفانه به دور از تخریب یک اقدام پسندیده است.
وی گفت: شهرستان لنده، شهرستانی محروم است ولی همه باید برای توسعه پایدار آن با همدلی و همزبانی برای آبادانی بیشتر آن قدم برداریم.
*تعامل با گروه های مختلف سیاسی
رئیس شورای اداری شهرستان لنده گفت: تعامل با گروه های مختلف سیاسی در این شهرستان باعث ایجاد آرامش و آسایش روحی و روانی برفضای شهرستان و حرکت به سوی پیشرفت و توسعه فراگیر شهرستان شده است.
وی اظهارکرد: تلاش های خوبی علی رغم همه محدودیت ها و محرومیت ها از سوی دولت در این شهرستان برداشته شده است که آثار آن در حوزه بهداشت و درمان، آب ، برق و گازرسانی به روستاها و حمایت بیشتر نهادهای حمایت به خوبی قابل مشاهده است.
*اصحاب رسانه منادی حضور باشکوه مردم در انتخابات
کریمی نژاد اظهارکرد: اصحاب رسانه باید منادی حضور باشکوه مردم در انتخابات باشند، چرا که نقش مهم اصحاب رسانه در فراهم کردن زمینه حضور نقشی پررنگ است.
وی اظهارکرد: امروز هر کدام از مردم یک رسانه است چرا که گسترش شبکه های اجتماعی باعث توزیع سریع اطلاعات شده است.
فرماندار شهرستان لنده گفت: اعتماد سازی، امید به مردم و دعوت ازمردم برای حضور در پای صندوق های رای یک اقدام مهم و اساسی است.
*شفافیت، سلامت، دقت در اجرای صحیح انتخابات یک وظیفه است
وی تاکیدکرد: شفافیت، سلامت، دقت در اجرای صحیح انتخابات یک وظیفه است و مدیران و هیچ کس دیگر حق ندارد از امکانات دولتی برای هیچ شخصی در انتخابات هزینه کنند.
کریمی نژاد گفت: مردم حق انتخاب دارند و بهترین انتخاب را خود مردم خواهند کرد و وظیفه برگزاری یک انتخابات پر شور و بدور از حواشی است.
*از نقد اصحاب رسانه هیچ هراسی ندارم
فرماندار شهرستان لنده در ادامه گفت: از نقد اصحاب رسانه هیچ هراسی ندارم. چرا که نقد منصفانه آنان برای رفع مشکلات راهگشا است.
*خودم را همکار اصحاب رسانه می دانم
وی تاکیدکرد: خودم را همکار اصحاب رسانه می دانم و به کار رسانه همیشه علاقه مندم و اعتقاددارم رسانه همانند چوب بوم نقاشی است چرا که اثرات آن باعث اعتبار به جامعه می شود.
* حرکت شتابان به سمت توسعه مهمترین اقدام در سال 96
کریمی نژاد در ادامه حرکت به سمت توسعه در سال 96 را یکی از اهداف مهم مسئولان ای شهرستان بیان کرد وگفت: مهمترین اقدام ما در سال 96 بحث حرکت شتابان به سمت توسعه در حوزه گردشگری، منابع طبیعی، گیاهان داروئی، کشاورزی، راه و راهسازی، فرهنگ و پیگیری فرهنگ سرا، تکمیل مصلی نماز جمعه و پیگیری بحث بیمارستان لنده است.
فرماندار شهرستان لنده گفت: در سال 96 اقدامات خوبی در حوزه برق و پایدار نمودن آن صورت خواهد گرفت که در کنار آن نیز درستگاه های خدمات رسان نیز در حال انجام وظایف هستند.
وی تاکیدکرد: شهرستان لنده ظرفیت های خوبی در حوزه گردشگری دارد که امیدواریم سال جدید بتوانیم با تخصیص اعتبارات قابل توجه وضعیت گردشگری این شهرستان را ساماندهی کنیم.
*اعتبارده میلیارد و 700میلیون ریالی برای جاده لنده به سوق
کریمی نژاد اظهارکرد: راه از مهمترین و زیربنایی ترین اهداف در سال جدید است که بحث پروژه روکش آسفالت لنده به سوق در سال جدید با اعتباری بالغ بر ده میلیارد و 700میلیون ریال بعد از تعطیلات نوروزی اجرایی خواهدشد.
این مقام مسئول خطاب به مدیران تاکیدکرد: تلاش و پیگیری های خبرنگاران باعث تولید اخباری خوب و باکیفیت برای شهرستان خواهد شد و مدیران نیز باید از این پروژه ها سهمی برای خبرنگارانی که در این حوزه نقش داشته اند در نظر بگیرند.
*ارزیابی عملکرد مدیران در سال96
مجتبی محمدی, [۱۶.۰۳.۱۷ ۱۴:۳۹]
[Forwarded from مجتبی محمدی]
وی گفت: مهمترین ارزیابی ما برای سال 96 بحث ارزیابی و تقویت حوزه روابط عمومی های ادارات است و مدیران نیز باید از ظرفیت خبرنگاران جهت بیان عملکرد خود استفاده کنند.
فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد: توسعه راه های شهرستان با جذب اعتبارات ملی می تواند بخش زیادی از مشکلات شهرستان لنده را در این حوزه رفع نماید.
*برکناری مدیران کم کار و ناتوان در سال جدید
وی تاکیدکرد: در سال جدید عملکرد کلیه مدیران و مسئولان ارزیابی و مدیران ضعیف و ناتوان برکنار خواهندشد و مدیران توانمند نیز تقویت خواهند شد چرا که مردم بهترین ارزیابان برای مدیران کم کار هستند و برای برخورد با مدیرام کم کار با هیچ کسی تعارف نداریم.
*بال پرواز خودم را شکستم
کریمی نژاد اظهارکرد: در تودیع و معارفه ام برای فرمانداری وعده دادم که بال پرواز خودم را می شکنم و امروز نیز از با استقرارکامل خود بال پروازم را شکستم و امیدواریم سایر مدیران نسبت به حضور در شهرستان و عدم استفاده از خودروی دولتی همت خود را به کار گیرند.
*جمع آوری بنرهای ترحیم در ورودی شهر
رئیس شورای اداری شهرستان لنده تاکیدکرد: به منظور حذف خرده فرهنگ های غلط و تسریع در حقوق شهروندی و بهره مندی از امینت و آرامش روحی و روانی مردم از سال جدید تمام بنرهای ترحیم در معابر ورودی شهر جمع آوری خواهند شد.
وی در خصوص وضعیت المان شهری لنده گفت: علی رغم تلاش های بی وقفه شهردار و اعضای شورای شهر، از وضعیت المان حوزه شهری لنده ناراضی هستم.
کریمی نژاد گفت: تلاش، تخصص و تعهد شهردار در جهت عمران و آبادانی شهر خوب بود ولی وضعیت بودجه ای اجازه فعالیت بیش از این را نمی داد، که امیدواریم  در سال 96 با تخصیص اعتبارات بیشتر وحضور اعضای شورای جدید بتوانیم وضعیت شهر را ساماندهی کنیم. 
وی در پایان شادابی و سلامتی مقام معظم رهبری را که مایه نشاط و امید ملت ایران است را از خداوند خواستارشد و سالی توام با موفقیت و شادابی را برای مردم به خصوص اصحاب رسانه نیز آرزو کرد.


Share
* نام:
ایمیل:
* نظر:

آخرین مطالب
صفحه اصلی | تماس با ما | آرشيو | جستجو | پيوندها | گالري تصاوير | عضويت در خبرنامه | نظرسنجي | درباره ما | RSS | آب و هوا | ايميل
طراحی و تولید: مؤسسه احرار اندیشه